Drift Masters 2024

Drift Masters asmeninė įskaita

#DrifterisR1 Ispanija 🇪🇸R2 Airija 🇮🇪R3 Suomija 🇫🇮R4 Latvija 🇱🇻R5 Vengrija 🇭🇺R6 Lenkija 🇵🇱Viso
1Lauri Heinonen96401104010150437
2Duane Mckeever3291897216112412
3James Deane–11278982497409
4Conor Shanahan038581014848293
5Paweł Korpuliński174816767632265
6Kevin Pesur1001648323222250
7Kevin Piskolty513219326448246
8Jack Shanahan164868164832228
9Tor Arne Kvia161632328841225
10Benediktas Čirba741648163632222
11Orjan Nilsen367824351632221
12Piotr Więcek22330424468209
13Adam Zalewski761616323216188
14Juha Rintanen166416163232176
15Oliver Randalu324816161648176
16Mika Keski-Korpi323232481616176
17Conor Falvey02032524816168
18Jakub Król484816161616160
19Itay Sadeh01616484816144
20Adam Lz–032161676140
21Jakub Przygoński16421618420134
22Clint Van Oort50161601919120
23Juha Pöytälaakso16040161632120
24Dawid Sposób48160161616112
25Marco Zakouril16–32–341799
26Pontus Hartman161648016096
27Max Heidrich323200161696
28Joakim Andersson16161616161696
29Alex Holovnia321616160080
30Teemu Peltola–16160163280
31Tomás Kiely–16–48––64
32Diogo Correia1616320–064
33Fionn Roche1632016–064
34Jarkko Jylhä––3232––64
35Michal Reichert16016160048
36Steve “Baggsy” Biagioni016––161648
37Yves Meyer16016160048
38Josiah Fallaise–0161601648
39Ali Makhseed44–––––44
40Kalle Rovanperä––––38–38
41Jason Banet32–––––32
42Nasser Alharbali0001601632
43Ryusei Akiba–––––1616
44Kevin Quinn–16––––16
45Lukasz Tasiemski–––––1616
46Edgars Kroģeris160000016
47Luca Fuschini––––16–16
48Manuel Vacca160000016
Drift Masters Drift Masters Drift Masters

Visi artimiausi drifto renginiai: https://driftas.eu/events/. Driftas.eu instagramas ir Facebookas.

www.driftas.eu
Drift Masters