Baltijos drifto čempionatas 2026

Baltijos drifto čempionatas asmeninė įskaita

#DrifterisE1 Estija 🇪🇪E2 Estija 🇪🇪E3 Lietuva 🇱🇹E4 Latvija 🇱🇻E5 Lietuva🇱🇹E6 Latvija 🇱🇻Viso
1Siim Oskar Hääl76961064416.5103441.5
2Daniels Baumanis86521035094385
3Graig Meriloo408096823452384
4Edgars Kroģeris104507948.54932.5363
5Gustas Valainis3511242565858361
6Andrius Vasiliauskas923352982044339
7Mārtiņš Immermanis546736185680311
8Ruudi Lumiste34345048.567233.5
9Oskaras Juodis032.5446616.518177
10Karel Piiroja345832.2533157.25
11Rolands Bērziņš34353616.5121.5
12Kristjan Salmre49170.532.599
13Aurimas Vaškelis344416.594.5
14Alvis Ledskalniņš33342087
15Voldemars Silins503484
16Audrius Kasparas16.5016.516.516.2516.2582
17Michael Reiljan511768
18Donatas Macpreikšas1716.2532.565.75
19Sandra Janušauskaitė32.503365.5
20Frederik Strelkov5454
21Benediktas Čirba5454
22Gediminas Levickas5252
23Emilis Valeika3434
24Mihkel Norman Tults3434
25Egidijus Didžiulis3333
26Ken Olbrei032.532.5
27Andrius Cipas1717
28Karolis Kolosovas1717
29Eva Nox16.50016.5
30Simonas Ivanovas16.2516.25

Daugiau apie čempionatą skaityk čia. Visi artimiausi drifto renginiai: https://driftas.eu/events/. Driftas.eu instagramas ir Facebookas.

Baltic 2026 R1 podium
Pirmojo Baltijos drifto čempionato etapo podiumas