LDČ PRO

Raganų katilo kvalifikacija – Andrius antras

Šį savaitgalį Raganų katile vyks ketvirtasis Lietuvos drifto čempionato PRO etapas – šeštadienį vyks kvalifikacija, sekmadienį poriniai. Dalinamės informacija apie varžybų eigą.

Čempionate pirmauja Andrius Vasiliauskas, kuris per pirmus tris etapus surinko 230 taškų. Už jo rikiuojasi Oskaras Juodis ir Gustas Valainis. Detali metinė įskaita prieš kvalifikaciją čia.

Vienintelių treniruočių metu netrūko reikalų – pirmojo važiavimo metu užkalė Donato Macpreikšo BMW E92 variklis, o čia pagalbos ranką ištiesė Sandra. Kebis prieš kvalifikaciją gavo vieną test-run ir iškart į kvalifikaciją. Pirmuoju bandymu Kebis gavo nulį, tačiau antruoju kažkaip išgyveno ir gavo taškų.

Reikalų taip pat netrūko Pauliaus Petrausko ir Audriaus Kasparo mechanikams.

Raganų katilas – kvalifikacija

Raganų katilo kvalifikacijoje iš lietuvių geriausiai pasirodė Andrius Vasiliauskas – kaunietis pelnė 82 balus ir užėmė antrą vietą. Gustas Valainis trečias (irgi 82), Karolis Kolosovas užėmė devintą vietą.

Beje, mūsų paskaičiavimais šiame etape A. Vasiliauskas gali užsitikrinti 2026-ųjų Lietuvos drifto karaliaus titulą!

#DrifterisAutomobilisQ1Q2Geriausias
1Siim Oskar HäälToyota GT86917991
2Gustas ValainisBMW E46668282
2Andrius VasiliauskasBmw G87768282
4Graig MerilloBMW E67816281
5Alvis LedskalniņšBMW M2 G8780080
6Rolands BērziņšNissan 200sx s14.9777577
7Frederik MärtinCorvette C5557575
8Daniels BaumanisBMW E46747174
9Karolis KolosovasBMW E4673073
10Oskaras JuodisBMW E82457272
10Kristaps BlušsEurofighter697272
12Paulius PetrauskasBMW E36 320i407070
12Mārtiņš ImmermanisToyota gt86697070
14Michael ReiljanBMW E46 33468068
15Salvijus BudrysBMW E46 LS3656767
15Atvars SārsBMW E46675867
17Edgars KrogerisBMW M2526363
18Kristjan SalmreBMW 1476060
19Ao VaidaBMW M3595259
20Augustinas JankevičiusBMW F22565256
21Ruudi LumisteBMW E4605353
22Aleksandrs VlasovsBMW E36 344T425252
23Voldemars SilinsBMW F2205050
24Andrius ČibirkaBMW E3004949
24Audrius KasparasBMW M2 Turbo49049
26Toms JankovskisBMW E8204848
27Karel PiirojaNissan 350z04545
27Saimon KöstBMW E4604545
29Donatas MacpreikšasBMW E9204444
30Sandra JanušauskaitėBMW F22000
30Arunas NarmontasBMW E82000
30Eva NoxBMW E92 M3000
Raganų katilo kvalifikacija
Raganų katilas Top32
Raganų katilas Top32

Nori pasidalinti savo informacija apie savo veiklą ar pasiekimus? Ieškote galimybių pranešti apie savo produktą ar paslaugas drifto bendruomenei? Parašyk mums emailą arba žinutę į driftas.eu instagramą ar Facebooką.

Visi artimiausi drifto renginiai: https://driftas.eu/events/. Driftas.eu instagramas ir Facebookas.

Parašykite komentarą